title
title
title
title
title

PROBİYOTİK İÇECEKLER ATÖLYESİ

 

Baloncuklu gazozlar çocukluğumuzun, oyuncaklı günlerimizin içecekleriydi. O günlerin neşesinin peşindeyiz; ama içeceklerimiz hem baloncuklu hem de probiyotik olsun diyoruz; çünkü bağırsaklarımıza faydalı içecekleri seviyoruz. Fermante, probiyotik içecekler, sağlıklı beslenmede endüstriyel içeceklere lezzetli ve faydalı alternatifler. İşte bu nedenle Nazlı Pişkin bu fermante içeceklerin nasıl yapıldıklarını incelikli olarak anlatıyor.

title
title
title
title

Bağırsak sağlığının beden ve ruh sağlığıyla ilişkisinin, bağışıklığı destekleyici niteliklerinin önemine dair çalışmalar, bağırsak sağlığına faydalı dost mikroorganizmalar olan probiyotiklerin önemini vurguluyor.

 

Probiyotik içeren, fermante içecekler başka bir ifadeyle probiyotik içecekler atölyesinde bağışıklığı destekleyici süt kefiri, su kefiri, kombucha vb. bağırsak dostu, sağlığa faydalı içeceklerin yapımın öğrenerek içten dışa güçlenmeye giden yolda sağlam bir adım atacaksınız. Yemek kültürü yazarı Nazlı Pişkin tarafından yürütülen bu atölye, teknik bilgi edinimi ve uygulamanın iç içe geçtiği bir deneyim niteliğinde.

title
title
title
title
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR