Kakuleli Tane Baharat Karışımı-Pitta
Kakuleli Tane Baharat Karışımı-Pitta
Kakuleli Tane Baharat Karışımı-Pitta

DOSHA ÇAYI Pitta İçin Kakuleli Tane Baharat Karışımı (BANDCP080C)

Fiyat : ₺100,00(KDV Dahil)

PİTTA DOSHA İÇİN AYURVEDİK ÇAY YAPMAYA UYGUN KAKULELİ TANE BAHARAT KARIŞIMI.

HİNDİSTAN ASHRAMLARINDA DENGELENİP TAZELENMEK GİBİ

 

:

 

Tane kakule, tane kimyon, tane kişniş, çubuk tarçından oluşan Pittadosha (Pitta beden tipi) için ayurvedik ölçeklere göre hazırlanmış pratik ayurvedik baharat çayı karışımı. Tekrar kullanıma ve geri dönüşüme uygun cam kavanoz içinde 80 gr. Geleneksel Hint mutfağında kadim ayurveda bilgisine dayanan ayurvedik mutfağın vazgeçilmez unsurlarından agni (sindirim ateşi) için çay yapımında kullanıma uygundur. Ayurvedik beslenmede bilhassa arınma dönemlerinin klasik ayurvedik lezzetlerinden olan bu baharat çayı karışımı, güzel kokusu ve zarif lezzetiyle her zaman tercih edilebilir.

Agni için zencefilli baharat çayı yapmak için ayrıca satın alacağınız taze zencefil ile birlikte İncekilerDosha Çayı karışımını sıcak suda demleyerek gün içinde tüketebilirsiniz. Bağırsaklarınız ve mideniz sizi sevgiyle anacak.

Bu ürünümüzü baharat çayı haricindeyse içindeki baharat çeşitlerini yakıştırdığınız yemeklerinizde kullanarak Hint mutfağının vegan ve vejetaryen lezzetlerine kapı açabilirsiniz.

Dosha Çayı ile pratik ayurvedik zencefilli baharat çayı yapımı için TIKLAYINIZ.

Önemli Hatırlatma: Ürünlerimiz İLAÇ niteliğinde değildir; bitkisel gıdadır. Bitkisel gıdaların doğru kullanımı için doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz. Ürünlerimizin hiç biri doktorunuzun teşhisi sonucu reçeteye yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılmamalıdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR